2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.