1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977, Gondolat. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.