1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Nők a XX. században. Nemzetközi művészi fotókiállítás. "Les femmes au XX. sciéle." Exposition Internationale d'Art Photographique. Budapest 1963 Ernst Múzeum. Bp., 1963, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Nők Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.