1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. 1981, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.