1 800 HUF
Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.