20466.
471. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
A gazdálkodók utmutatója. Hasznos tudnivalók a földbirtokreform kapcsán földhöz juttatottak, továbbá tanulni vágyó kisgazdák, téli gazdasági iskolák tanulói és telkes vitézek számára. Bp., 1925, M. Kir. FöldmÃvelésügyi Ministeriuma,(Pallas-ny.), 287 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval,a lapokon gyűrÅ‘désnyomokkal, "Falu" Országos FöldmÃves Szövetség bélyegzéseivel.