3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.