19770. 471. Closed Online auction Books: Military
12 000 HUF
0 HUF
Ludwig Koch: Skizzen aus dem Kriegshofquartier. Wien,(1914),L. W. Seidel & Sohn, 4 p.+46 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, 19,5x26 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert