1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Antal Gábor: Egy szál gyertya. A szerző, Antal Gábor (1922-1995) író, költő, újságíró által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.