5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Arago, [François-Jean-Dominique] emlékbeszédei. (Carnot, Monge, Volta és Amp?re életrajza.) Francziából fordították Császár Károly és Kont Gyula.Bp. (1879). Franklin [III]-VIII + 119 + [1] p., [2] + 152 + [2] p., [2] + 155 + [1] p. François Arago (1786-1853) francia fizikus méltató beszédei fizikusokról és matematikusokról. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel.