4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Arany János levelezése író-barátaival. I-II. köt. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XIX+(1)+490+(2) p.; 475+(5) p. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet hiányzó címlappal, helyeként sérült lapokkal, a II. kötetben 1914-es ajándékozási bejegyzéssel.