2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Babits Mihály: A gólyakalifa. Regény. Bp.,én., Franklin, 200 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel és kötéssel. + Babits Mihály: Pávatollak. Műfordítások. Bp., 1920., Táltos, 246+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.