15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Babits Mihály: Dante komédiája. Babits Mihály Összegyüjtött Munkái X. Bp., 1939, Athenaeum, 519+(1) p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.