8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
[Bekeházi Beke Ince Kristóf (1785-1862)] Békeházi Innocent: Igaz-e hogy mindenben hátra vagyunk? Békeházi Innocent által megfejtve. Pest, 1838, Beimel József, 4+VI+323 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a hátsó táblán hiánnyal.