600 HUF
1,55 EUR, 1,71 USD
Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .