3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Német-magyar rész. Negyedik kiadás. Bp., 1870, Heckenast. Korabeli félbőr kötésben sérült gerinccel