10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Eötvös Károly 2 műve (4 kötetben): A nagy per. I-III köt. + Szilágyi és Káldy. Eötvös Károly Munkái X-XII. és XVII. Bp., 1906-1909, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.