8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Fáy András szépirodalmi összes munkái. III-IV. köt.: A Bélteky-ház. Tanregény. I-II. kötet. [Egybekötve.] Pest, 1844, Geibel Károly, 340+237 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán borítás egy része hiányzik, kissé sérült gerinccel, az első címlapon kis lyukkal, régi intézményi bélyegzésekkel, possessori bejegyzésekkel.