3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Kiadta: Toldy Ferenc. I.- V. kötetek. . A költő képével. Pest, 1847, Heckenast Gusztáv. az I-III. kötetek korabeli, dúsan aranyozott egészvászon kötésben,