2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.