1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kodolányi János: A vas fiai. I-II. köt. Kodolányi János művei. Bp., [1940], Athenaeum, 359 p.; 355 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.