1 000 HUF
Komáromi János 2 műve, az egyik a szerzÅ‘ által aláÃrt: Zágon felé. (AláÃrt!); Vidróczki. Komáromi János Munkái Gyűjteményes Kiadás. Bp., [1935?], Genius, 286 p.; 215+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopottas borÃtóval, az egyik kötet kissé deformált gerinccel.