1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Lengyel József: Ó Hit - Jeruzsálem. [Összegyűjtött versek.] (Dedikált.) Budapest, (1973). Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 104 p. Dedikált: ,,Szilviának és Attilának, Attilának és Szilviának sok-sok szeretettel. Aetatis sut LXXVII. Monoszló, 1973. VIII. 5. Lengyel József". A gyűjteményes verseskötet gerincét alkotó ,,Ó Hit - Jeruzsálem" versciklus először 1923-ban jelent meg, Bécsben - ebben az időben Lengyel József még Kassák Lajos köréhez tartozott -; kötetünk a korai verseskötet bővített változata. (Lengyel József Összes művei, 9. kötet.) Enyhén foltos kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban.