1 600 HUF
Markovits Györgyi: Üldözött költészet. Kitiltott, elkobzott, perbe fogott kötetek, versek a Horthy-korszakban. Irodalomtörténeti Füzetek 45. sz. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, a gerincen sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 800 példányban.