5 500 HUF
14,25 EUR, 15,71 USD
May Károly: A Csendes óczeánon. Utazási élmények. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1898, Szent István-Társulat, 677+(3) p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, néhány sérült lappal (a címlap erősebben sérült, ragasztott), a lapok többsége jó állapotban. Az utolsó oldalon található, nyomtatott szöveg szerint ,,Ez az első könyv Magyarországon, melyet szedőgéppel szedtek".