3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Teleki László válogatott munkái I-II. Magyar Századok sorozat. Szerkesztette és a bevezető tanulmányt írta: Kemény G. Gábor. Bp., 1961, Szépirodalmi. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói egészvászon kötésben, gyűrött, szakadt papír védőborítóval. Megjelent 2300 példányban.