10 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I-IV. + VI kötetek (5 db), Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner., Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, festett lapélekkel, kopásokkal + hozzá Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsságai. Bp., 1907. Athenaeum. 410p. Kiadói vászonkötésben.