1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vaszary Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp., 1936, Nova, 336 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval, sérült fűzéssel.