12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Vende Ernő: A magyar irodalomtörténet képekben I-II. rész. Összeállította és magyarázó szöveggel ellátta - -. Átnézte: Beöthy Zsolt. Bp., 1905, Athenaeum. 3 sztl. lev., 68 lev. , 2 sztl. lev., 54 lev. Gazdagon illusztrált. Szemléltető képek a magyar irodalomtörténethez. Kiadói félvászon kötésben. Könyvtestek kissé elváltak.