5 500 HUF
Vörösmarty összes költeményei I-II, IV-VI. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. I. köt.: Lyrai költemények.; II. köt.: Epikai költemények.; IV-V. köt.: Drámai költemények. II-III. kötet.; VI. köt.: Vegyes maradványok. Bp.,én,Méhner Vilmos. Az I. kötetben Vörösmarty arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kissé kopott, kissé foltos borítókkal, az I. kötetben az címkép, a címlap és további 1 lap kijár, a VI. kötetben az elülső előzéklap szakadt.