1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.