Lovas Rezső, Náray-Szabó Gábor, Pálinkás József (szerk.): Szent István-terv. Gondolatok a nemzet felemelkedéséről. Hn., 2005, Magyar Szemle Könyvek. Papírkötésben.
Kerényi B. Eszter (szerk.): Báró Sina Simon. Bp., 2007, Új Mandátum Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben, könyvtári jelzettel és pecsétekkel.
Szontagh Pál válogatott írásai. Összeállította: Praznovszky Mihály. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 5. kötet. Salgótarján, 1985, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Papírkötésben. 1000 számozott példány közül a 404. számú példány.
Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Bp., 1920, Kultura, 2 sztl. lev.+ 150+(2) p. Első kiadás. A könyvdíszeket Szántó Lajos rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, ex libris-szel, tulajdonosi és intézményi bélyegzőkkel. Számozatlan példány.
Pados Pál: A fehér halál országa. Érdekes Regények - Röptében a világ körül I. évf. 30. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága (Tolnai-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Szörényi László: Arany János évében. Tárcák és tanulmányok. (Dedikált!) Bp., 2017, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
Hogyan él a múlt. Szörényi Lászlóval beszélget Hafner Zoltán. (Dedikált!) Bp., 2020, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
Szörényi László: Hosszúlépés. Kisprózák (1989-1990). (Dedikált!) Bp., 1997, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.