Number of items: 511

Ady Endre: Így is történhetik. Bp., (1925), Athenaeum. A papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, címlap kijár.
21261.

2 000 HUF
5,18
5,71
Tanka János: Örök Advent... Száz vers. DEDIKÁLT! Aba, 1944.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
21262.

2 800 HUF
7,25
8,00
Marsall László: Holdraforgó. Válogatott versek. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
21263.

1 800 HUF
4,66
5,14
Makai Emil: Ujabb költeményei 1896-1898. Bp., 1899, Vass József, 131+5 p. 1. kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
21264.

1 600 HUF
4,15
4,57
Frank Lisciandro: Morrison. A Feast of Friends. New York, 1991, Warner Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21265.

3 000 HUF
7,77
8,57
21266.

1 400 HUF
3,63
4,00
A XX. század magyar irodalma kritikákban. I. sorozat. Regények és elbeszélések 1. szám. Irodalomtörténeti füzetek 5. Bp., 1926, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen és az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.
21267.

1 800 HUF
4,66
5,14
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás Félvászon kötésben, pótolt gerinccel, kopott borítóval, megerősített kötéssel, belső kötéstáblán Weisz József nagyváradi antikvárium címkéjével, előzéklapon korabeli bejegyzéssel, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
21268.

1 800 HUF
4,66
5,14
Zemlényi Zoltán: Öbölkör. Zemlényi Zoltán által dedikált! Budapest, 1999, Totem Plusz. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
21269.

900 HUF
2,33
2,57
2 db DEDIKÁLT könyv: Szeles György: Rúdugrás. H.n., é.n., Neoprológus. Kiadói papírkötés. + Páll Géza: Holdfény a margón. - - újságíró naplójából. Nyíregyháza, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
21270.

1 000 HUF
2,59
2,86
21271.

3 200 HUF
8,29
9,14
Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. A szerző (?-2020) által DEDIKÁLT! Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, pótolt (?) borítóval.
21272.

700 HUF
1,81
2,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF