Ady Endre: Így is történhetik. Bp., (1925), Athenaeum. A papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, címlap kijár.
The Science of In-Between. An Anthology of Nineteen Contemporary Hungarian Poets. Edited and Translated by Nicholas Kolumban. With an Introduction by A. M. Dropick. Bp., 1999, Széphalom Könyvműhely. Angol nyelven, többek közt Csoóri Sándor, Faludy György, Farkas Árpád verseinek fordításaival. Kiadói papírkötés.
A XX. század magyar irodalma kritikákban. I. sorozat. Regények és elbeszélések 1. szám. Irodalomtörténeti füzetek 5. Bp., 1926, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen és az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás Félvászon kötésben, pótolt gerinccel, kopott borítóval, megerősített kötéssel, belső kötéstáblán Weisz József nagyváradi antikvárium címkéjével, előzéklapon korabeli bejegyzéssel, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.