https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 511

Auction is over! Item soon called at the auction hall
2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).
21273.

2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,81
EUR
,
2,00
USD
Number of bids:
0
Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.
21274.

Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".
21275.

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
21276.

Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
21277.

Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
21278.

Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben
21279.

Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21280.

Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben
21281.

Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben

 
Sold
Starting price:
700 HUF
1,81
EUR
,
2,00
USD
Number of bids:
1
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.
21282.

Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
21283.

Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21284.

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment