Number of items: 511

L[ev] Ny[ikolajevics] Tolsztoj levelei 1848-1910. P. A. Szergejenko nyomán válogatta, oroszból fordította és bevezette: Görög Imre. Documenta Humana. Bp., [1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 255+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Lázár Miklós).
21311.

1 000 HUF
2,59
2,86
21312.

5 000 HUF
12,95
14,29
Rostand, Edmond: Don Juan utolsó éjszakája. Drámai költemény két részben, előjátékkal. Írta: - -. Fordította: Kállay Miklós. Bp., (1921.), Genius, 101, [3] p. Kiadói vászonkötésben, szép állapotban. Számozatlan példány.
21313.

3 200 HUF
8,29
9,14
Garai László: József Attila identitásai. Alkotáspszichológiai esettanulmány. Bp., 2005. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény. 170p. Kiadói papírkötésben
21314.

1 600 HUF
4,15
4,57
Ágoston Julián: Fekete remeteségem. (Eger), Az 1938-as kiadás 1991-es reprintje. Sorszámozott 171/1000. 150p. Kiadói kartonálásban
21315.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dan Bar-el and Graham Ross: Alphabetter. US. 2006. Orca Book. Aláírt példány. 32p. Képes betű tanuló könyv
21316.

2 800 HUF
7,25
8,00
21317.

14 000 HUF
36,27
40,00
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. DEDIKÁLT! Újvidék, 2021, Forum. A kötet képeket és dokumentumokat is tartalmaz, amelyek a magyar kiadásban nem szerepelnek! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21318.

5 500 HUF
14,25
15,71
Vadnai László: Hacsek és Sajó. A sportról és a színházról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó Könyvek Kiadója. Kiadói papírkötés, foltos, kisebb szakadásokkal, kopottas állapotban.
21319.

4 400 HUF
11,40
12,57
Vitale, Serena: A jégpalota. Húsz rövid történet Oroszországról. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21320.

1 800 HUF
4,66
5,14
Spiró György: Kémjelentés. Novellák. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Spiró György: Diavolina. Bp., 2015, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21321.

3 600 HUF
9,33
10,29
Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Bp.-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21322.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF