Bíró Lajos: A magyar Jézus és eltitkolt tanításai. Bp., 2016, Angyali Menedék. 419 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kevés ceruzás jelöléssel, máskülönben jó állapotban.
Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.
Surány Pál: Úttörők voltak. Az 1919-es Marx Károly úttörőcsapat története. Bp.,1979,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Kiszely Gábor: Lengyel Balázs. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Korona. Kiadói papírkötés.
Bodor Sarolta - Szíki Károly: Az akasztófa árnyékában. Ítélet Jobb László és társai perében. Abszurd --- időutazás. Szíki Károly fotóival. Az egyik szerző, Szíki Károly (1954-) színész, rendező, fotográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Eger, 2016, 4 Pont Nyomda Kft. Készült az 1956-os Emlékbizottság megbízásából. Kiadói papírkötés.
Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.
A szerző, Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, a párizsi "Folies Bergere" művészeti igazgatója által DEDIKÁLT példány. Az eredeti borítékkal!
[Reményik Andor] Remband: Rika. Versek. A szerző, Reményik Andor (1873-19??) költő, újságíró által DEDIKÁLT példány! Remband versek II. [Győr], 1929., Győri Hírlap Nyomdája, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés.