Zambra Alajos: Giovanni Battista Bodoni (Különlenyomat a Magyar Könyvszemle 1913. évi IV. füzetéből). Bp., 1913, Stephaneum Nyomda. 11 p.. Kiadói papírkötésben.
Petro Kulcsár, Kulcsár Péter (szerk.): Catalogus Incunabulorum Bibliothecae Batthyányanae. Szeged, 1965, Szegedi Nyomda. 167 p. Megjelent 500 példányban. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró foltokkal, máskülönben jó állapotban.
William Green: Gazdagabb, bölcsebb, boldogabb - Hogyan nyernek a világ legjobb befektetői a piacokon és az életben. Bp., 2022, A4C Books. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .