https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 511

Auction is over! Item soon called at the auction hall
-  A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, . Kiadói tékában, nagyon szép állapotban
21589.

- A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, . Kiadói tékában, nagyon szép állapotban

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
1
Remekírók Képes Könyvtára, 2 kötet: Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. + Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta: Jancsó Benedek. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, néhány kissé foltos lappal.
21590.

Remekírók Képes Könyvtára, 2 kötet: Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. + Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta: Jancsó Benedek. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, néhány kissé foltos lappal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Bp., 1941, Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiadóhivatal. Kopott, foltos kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
21591.

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Bp., 1941, Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiadóhivatal. Kopott, foltos kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások
21592.

Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,74
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
0
Czigány Lóránt: Ahol állok, ahol megyek. Magyarországi tanulóéveim. A szerző, Czigány Lóránt (1935-2008) József Attila-díjas író, irodalomtörténész, diplomata, egyetemi tanár által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,1998, Kortárs. Kiadói papírkötés.
21593.

Czigány Lóránt: Ahol állok, ahol megyek. Magyarországi tanulóéveim. A szerző, Czigány Lóránt (1935-2008) József Attila-díjas író, irodalomtörténész, diplomata, egyetemi tanár által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,1998, Kortárs. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
Fabiny Tibor: Szótörténések (Hermeneutikai, teológiai és irodalomtudományi tanulmányok). Bp., 2009, Luther. Kiadói kartonált papírkötés.
21594.

Fabiny Tibor: Szótörténések (Hermeneutikai, teológiai és irodalomtudományi tanulmányok). Bp., 2009, Luther. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Bitó László 5 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok.   Polcz Alaine - Bitó László: Az utolsó mérföld. Beszélgetés életről, halálról - testről és lélekről. Nádas Péter előszavával. Pécs, 2007, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Káin zarándoklata. Különlenyomat. Tisztáj. 2009. január. 30-37 p.;   Az ötödik lovas. Trianon trilógia I. köt. hn., 1996, Aura. Kiadói papírkötés.;  Ahogy láttam... 2004-2006. Két reményteljes, nehéz év. hn., 2006, Argumentum. Kiadói papírkötés.;   Még négy év. 2006-2010. Publicisztikák, interjúk, recenziók. hn.,2010, Argumentum. Kiadói papírkötés.;
21595.

Bitó László 5 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok. Polcz Alaine - Bitó László: Az utolsó mérföld. Beszélgetés életről, halálról - testről és lélekről. Nádas Péter előszavával. Pécs, 2007, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Káin zarándoklata. Különlenyomat. Tisztáj. 2009. január. 30-37 p.; Az ötödik lovas. Trianon trilógia I. köt. hn., 1996, Aura. Kiadói papírkötés.; Ahogy láttam... 2004-2006. Két reményteljes, nehéz év. hn., 2006, Argumentum. Kiadói papírkötés.; Még négy év. 2006-2010. Publicisztikák, interjúk, recenziók. hn.,2010, Argumentum. Kiadói papírkötés.;

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,25
EUR
,
8,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment