1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. kissé laza