1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Erdei, László: Das Urteil. Die dialektisch-logische Theorie des Urteils. (Aus dem Ungarischen Ãœbersetzt von Ella Csikós.) Budapest, 1981. Akadémiai Kiadó [ny.] 727 + [1] p. Egyetlen kiadás. AláÃrt példány: ,,Sok szeretettel. Erdei László. 1981. XI. 13." Erdei László (1920-1996) filozófus, logikaprofesszor fÅ‘művének, a magyarul 1971-ben megjelent ,,Az Ãtélet dialektikus logikai elmélete" cÃmű művének német fordÃtása. Oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. A cÃmoldali dedikáció cÃmzettjének neve feliratozatlan cÃmkével leragasztva. Kiadói egészvászon kötésben, szÃnes, kiadói, enyhén sérült kiadói borÃtóban. Jó példány.