3 400 HUF
Hans Holm Bielfeldt: Altslawische Grammatik. Einführung in die slawischen Sprachen. Halle, 1961, Max Niemeyer. 297 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, néhány kevés lapon ceruzás jegyzetekkel.