3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Hartenstein, G[ustrav]: Die Grundbegriffe der ehtischen Wissenschaften. Dergestellt von G. Hartenstein. [Lipcse] Leipzig, 1844. F. A. Brockhaus (Druck von F. A. Brockhaus). XVIII + 574 + [2] p. ElsĹ‘ kiadás. Gustav Hartenstein (1808-1890) nĂ©met filozĂłfiai ĂrĂł, lipcsei egyetemi tanár, fĹ‘könyvtáros etikai összefoglalása. Az oldalakon enyhe foxing. NDB VII, 710. Ziegenfuss I, 448. p. Aranyozott gerincű, XIX. század második felĂ©bĹ‘l származĂł fĂ©lvászon kötĂ©sben, márványmintás festĂ©sű lapszĂ©lekkel. JĂł pĂ©ldány.