2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
[Kibédi] Varga Sándor: Valóság és érték. Az ismeretelmélet és értékelmélet alapproblémája. (Dedikált.) Szeged, 1936. Szegedi Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. 90 p. Dedikált: ,,[...] hálás tisztelettel: Kibédi Varga Sándor". Kibédi Varga Sándor (1902-1986) filozófus ismeretelméleti értekezésének első kiadása 1928-ban jelent meg, példányunk a második kiadásból való. (Acta Litterarum ac Scientiarum Reg. Universitatis Hung. Francisco-Iosephinae, Tom. III, Fasc. 1.) Aranyozott korabeli egészvászon kötésben, felül színes festésű lapszélekkel, az eredeti első borítófedél bekötve. Jó példány.