3 400 HUF
Leskien, A.: Handbuch der altbulgarischen (altkirchenslavischen) Sprache. Grammatik - Texte - Glossar. Heidelberg, 1955, Carl Winter Universitätsverlag. 354 p. 7. javított és új irodalomjegyzékkel ellátott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel és kötéssel, intézményi bélyegzőkkel.