1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Simonyi Zsigmond: A magyar nyelv. Bp., 1905, Athenaeum, VI+485+3 p.+ 2 (színes kétoldalas térképek) t. + 2 (kétoldalas mellékletek, köztük egy színes hasonmás) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső előzéklappal, foltos lapokkal.