Books: Social sciences

Number of items: 80

Siegmund Freud: Egy illuzió jövője. Dr. Schönberger István fordítása. Bp, 1945, Bibliotheca. Amatőr félvászon kötésben
20667.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. kissé laza
20668.

1 600 HUF
4,15
4,57
20669.

1 600 HUF
4,15
4,57
20670.

2 800 HUF
7,25
8,00
20671.

1 000 HUF
2,59
2,86
Morus Tamás: Utopia. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára. XXI. kötet. Bp., 1910, Franklin, 1 t.+184 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20672.

1 600 HUF
4,15
4,57
Helikon Universitas - Politológia / Politológia, közgazdaságtan sorozat 3 kötete: Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya.; Lengyel László: Pártházból palotába.; Kéri László - Petschnig Mária Zita: Még 24 évszak. Bp., 1998-2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
20673.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dankó Imre - Küllős Imola: Vallási néprajz III. Módszerek és történeti adatok. Tanulmánygyűjtemény. Bp., 1987, ELTE Folklore Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20674.

2 000 HUF
5,18
5,71
20675.

100 HUF
0,26
0,29
Az 1929-1933. évi világgazdasági válság hatása Magyarországon. Szerk.: Incze Miklós. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó, VI+526+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
20676.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült szakadt papír védőborítóban.
20677.

1 600 HUF
4,15
4,57
4 db nemzetiségi témájú könyv: Tilkovszky Loránt: Hét évtized a magyarországi németek történetéből 1919-1989.; Nemzetiség és magyarság. Nemzetiségpolitika Magyarországon Trianontól napjainkig.; Zielbauer György: Adatok és tények a magyarországi németség történetéből (1945-1949).; Kővágó László: Nemzetiségek a mai Magyarországon. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20678.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF