1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1955 Gép folyóirat 1955 VII. évf. 1-12. sz. Szerk.: Fekete László. Bp., Műszaki, 4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlapokkal.