19142.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest épÃtészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, egy kihajtható tábla szakadt, könyvtest sérült, borÃtón folt.