19035.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935.], Franklin-Társulat, 160 p.+14 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.)+168 p.+10 t.(kétoldalas, fekete-fehér fotók.) +1 (térkép) t. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal, térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.