19020.
471. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt előszavával. A szerző, Biró Zoltán (1898-1979) által Dékány András (1903-1967) író, újságírónak DEDIKÁLT! Bp., é.n., Hungária. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.